Moje služby

Pomáhám ženám i mužům, kteří procházejí náročnými životními situacemi (rozvod, rozchod, adopce, ztráta blízkého, ztráta zaměstnání, vyčerpanost a pocit nenaplněnosti při výchově a péči o malé děti aj.).
Nízké sebevědomí či různé strachy (ze selhání či nepřijetí), které nás omezují v denním životě, jsou také častými tématy. Pomocí podpory sebelásky a rozpouštění strachů tak můžeme společně odhalit vaši sílu a schopnost postavit se sami za sebe.

Jste v práci, která Vás nenaplňuje? Cítíte, že nevyužíváte Vaše talentové schopnosti? Prozkoumáme společně Vaše vlohy a připravím Vám odborný posudek talentových vloh, který Vám pomůže nasměrovat do nejvhodnější pracovní oblasti. Díky správnému nasměrování můžete zažívat větší naplnění a radost z práce.

Potřebujete se naučit nastavit si zdravé hranice ve vztazích s druhými, ale i se sebou? Často se kritizujete a máte tendence se druhým přizpůsobovat? Ukážu Vám, jak zapracovat na zvýšení sebevědomí a vnitřní stabilitě tak, abyste se naučili zdravě čelit manipulaci ve svém životě, vytvářeli si zdravější vztahy a měli více energie v životě.

Přejete si zůstat se mnou v kontaktu a vědět o všech novinkách? Potřebujete se na cokoliv zeptat?
Napište mi ZDE.